Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace-ipag.com.ua/jspui/handle/123456789/512
Название: РЕЗОЛЮЦІЯ І УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ З НЕВИНОШУВАННЯ ВАГІТНОСТІ
Другие названия: RESOLUTION OF THE I UKRAINIAN FORUM ON MISCARRIAGES
Авторы: Татарчук, Т.Ф.
Гончарук, Н.П.
Педаченко, Н.Ю.
Коньков, Д.Г.
Калінчук, А.М.
Знаменська, Т.К.
Тутченко, Т.М.
Хайтович, М.В.
Ключевые слова: Український форум із невиношування вагітності, резолюція, втрата вагітності, загрозливий викидень, повторний викидень, прогестагени, дидрогестерон.
Ukrainian Forum on Miscarriages, resolution, pregnancy loss, threatened miscarriage, repeated miscarriage, progestagens, dydrogesterone.
Дата публикации: 24-окт-2024
Издательство: Репродуктивна Ендокринологія
Серия/номер: DOI:;http://dx.doi.org/10.18370/2309-4117.2024.73.35-44
Краткий осмотр (реферат): Сьогодні є гостра потреба в розробці та впровадженні нормативного документа з невиношування вагітності. Це обумовлено катастрофічним станом відтворення українського населення, а саме щорічним зниженням кількості пологів, показників народжуваності та демографічною кризою в Україні загалом. Втрата вагітності спричиняє не тільки акушерські ускладнення, але й завдає істотної шкоди психічному здоров’ю жінки та її партнера, зокрема спричиняючи депресивний стан і посттравматичний стресовий розлад. Представлена резолюція є спільною позицією провідних фахівців України з питань невиношування вагітності на підставі вітчизняного досвіду, результатів рандомізованих контрольованих досліджень та метааналізів, а також клінічних рекомендацій наукових товариств світу. Представлена інформація покликана допомогти лікарям удосконалити клінічні підходи до менеджменту невиношування вагітності в умовах сьогодення, щоб зберегти кожну вагітність і не втратити жодного малюка. У межах Форуму розглядалися практичні питання діагностики та лікування невиношування вагітності, сучасного ведення загрозливого і звичного викиднів, гормональної підтримки вагітних і використання гестагенів, значення впливів у першій половині вагітності для народження здорової дитини, вплив захворювань печінки на вибір терапії для вагітної та інші. Світовий клінічний досвід переконливо засвідчив високу дієвість прогестагенів у терапії загрозливих і повторних викиднів. Однак не всі гестагени однаково ефективно знижують ризик викидня і сприяють живонародженню за загрозливого викидня. Найбільш дієвими є мікронізований прогестерон та дидрогестерон. Дидрогестерон відрізняється від прогестерону вищою спорідненістю з прогестероновими рецепторами. Накопичена потужна доказова база на користь високого профілю ефективності та низької частоти ускладнень у матері та плода для дидрогестерона, використання якого схвалено провідними світовими асоціаціями. Також слід враховувати взаємодії лікарських препаратів і їхній вплив на печінку. Препарати, які показані вагітним, слід призначати в найменшій терапевтичній дозі, яка водночас має бути ефективною.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace-ipag.com.ua/jspui/handle/123456789/512
ISSN: 2309-4117
Располагается в коллекциях:Відділення ендокринної гінекології
Відділення ендокринної гінекології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
РЕЗОЛЮЦІЯ І УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ.pdf348,32 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.