Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace-ipag.com.ua/jspui/handle/123456789/406
Название: Звичне невиношування: що необхідно робити і чого робити не слід (Огляд)
Другие названия: Habitual miscarriage: what you should do and what you should not do (review)
Привычное невынашивание: что нужно делать и чего делать не следует (Обзор)
Авторы: Жабченко, І.А.
Ключевые слова: Звичне невиношування вагітності, прегравідарна підготовка, ключові рекомендації, дотація мікроелементів, мікронізований прогестерон, Гесталідер, Лютеіна.
Habitual miscarriage, pregravid preparation, key recommendations, micronutrient supplementation, micronized progesterone, gestalider, luteina.
Привычное невынашивание беременности, прегравидарная подготовка, ключевые рекомендации, дотация микроэлементов, микронизированный прогестерон, Гесталидер, Лютеина.
Дата публикации: 21-фев-2018
Издательство: ЗДОРОВЬЕ ЖЕНЩИНЫ
Краткий осмотр (реферат): У статті представлено огляд вітчизняних та зарубіжних видань з питань прегравідарної підготовки та ведення ранніх термінів вагітності у жінок зі звичним невиношуванням (ЗН) в анамнезі. Представлено сучасну термінологію, розглянуто питання щодо причин цієї патології та визначено шляхи її подолання. Надано думки фахівців провідних установ та акушерсько-гінекологічних спільнот світу з питань прегравідарної підготовки та ведення вагітності у жінок із ЗН. Серед основних питань розглянуто: оптимальні терміни планування наступної вагітності; ключові рекомендації щодо ведення жінок із ЗН (генетичне обстеження, рутинне призначення препаратів прогестерону, корекція «чоловічого фактора», психоемоційних порушень, анатомічних дефектів жіночих репродуктивних органів); ведення жінок з репродуктивними втратами в анамнезі на тлі антифосфоліпідного синдрому та вроджених тромбофілій. Наголошено на необхідності корекції інфекційної складової невиношування вагітності. Визначено роль дотації вітамінів та мікроелементів у жінок із ЗН та їхню необхідну кількість на етапі прегравідарної підготовки (фолати, залізо, йод, вітаміни D, в 12 ). Представлено доказову базу щодо використання сублінгвальної та вагінальної форм мікронізованого прогестерону (Лютеіна) для корекції ІІ фази мЦ та ведення ранніх термінів вагіт- ності у жінок із ЗН. Зроблено наголос також на тому, чого слід уникати: необґрунтованих та невиправданих призначень без особливих показань (додаткові обстеження, лікарські препарати тощо).
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace-ipag.com.ua/jspui/handle/123456789/406
ISSN: 1992-5921
Располагается в коллекциях:Відділення патології вагітності та пологів



Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.